KONST / Litografier / Färglitografi 15418236
nr 1541 8236
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad 168/190. Färglitografi. Bladets mått: 30x37 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:50:46